Back to Top
 
Ukrainian Belarusian Bulgarian Chinese (Traditional) English French German Greek Italian Polish Romanian Russian

+380 48 728 06 53

Онлайн-конференція «Рекреація та лікувально-оздоровчий туризм. Перспективи для Херсонщини»

02 липня 2020 року відбулася онлайн –конференція у форматі «Microsoft Teams», що організована Херсонською обласною державною адміністрацією, з метою обговорення потенціалу природних лікувальних ресурсів Херсонської області, розвитку медичного та лікувально-оздоровчого туризму на засадах смарт спеціалізацій.

В онлайн-конференції взяли участь голови місцевих рад та об’єднаних територіальних громад перспективних територій Херсонської області, компетентні фахівці з метою розвитку лікувально-оздоровчого туризму та рекреаційної діяльності.

Захід відкрив заступник голови Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Богданович та наголосив на необхідності обговорення перспектив та переваг розвитку лікувально-оздоровчого туризму та рекреаційної діяльності, оскільки на території Херсонської області налічується чимало родовищ природних мінеральних ресурсів, які необхідно ґрунтовно досліджувати.

Детальніше...

Чергове засідання Туристичної ради Одеської області

30 червня 2020 року Управлінням туризму, рекреації, та курортів Одеської ОДА було проведено чергове засідання Туристичної ради Одеської області, під час якого обговорювалися нагальні питання розвитку потенціалу рекреаційних зон Одеської області.

На засіданні були присутні представники районних державних адміністрацій, міст обласного значення та об’єднаних територіальних громад, науковці та ін.

Відкрив засідання Начальник управління туризму, рекреації та курортів Одеської обласної державної адміністрації Олександр Шека, який зазначив про актуальність обговорюваних питань та те, що фундаментальний, послідовний та чіткий розвиток територій можливий лише при наявності повного розуміння та інформації про можливості території.

Детальніше...

До УВАГИ!

До УВАГИ!

З метою запобігання поширенню коронавірусу COVID-19 на період карантину «ДУ «Укр. НДІ МР та К МОЗ України»:

  • призупиняє проведення особистого прийому громадян.
  • вживає заходів щодо дотримання вимог санітарного та пропускного режимів співробітниками. Допускаються лише особи в захисних масках;
  • проводить у приміщеннях профілактичні та дезінфекційні заходи;
  • запроваджує листування, за можливості, шляхом використання електронних засобів зв’язку або шляхом надсилання сканкопій листів на електронну адресу Установи: .

Науково-консультативна поліклініка продовжує парцювати в особливому режимі.

Дякуємо за розуміння!

Засідання фокус-групи «Рекреація, курорти та парки»

13 лютого 2020 р. відбулося засідання фокус-групи «Рекреація, курорти та парки» Туристичної ради Одеської області.

На засіданні був присутній начальник управління туризму, рекреації та курортів Одеської обласної державної адміністрації Шека Олександр Олександрович, який доповів про основні завдання фокус-групи в складі Туристичної ради Одеської області

З доповіддю щодо проблемних питань розвитку рекреації, курортів та туризму Одеської області та пропозицій до концепції Державної цільової програми «Соціально-економічний та екологічний розвиток природних територій курорту державного значення Куяльник на 2010–2024 роки» виступив директор ДУ «Український НДІ медичної реабілітації та курортології МОЗ України» Бабов Костянтин Дмитрович.

В обговоренні взяли участь члени фокус-групи та запрошені.

Детальніше...

Засідання Туристичної ради Одеської області

28 січня відбулося засідання Туристичної ради Одеської області під головуванням голови Одеської обласної державної адміністрації М.В. Куцого, в роботі якої прийняв участь директор інституту д-р мед. наук, професор К.Д. Бабов.

Головним питанням на засіданні стало обговорення основних завдань та порядку роботи Туристичної ради у форматі фокус-груп. Керівником фокус-групи "Рекреація, курорти, парки" призначено директора інституту д-ра мед. наук, професора К.Д. Бабова. До складу групи включено 11 фахівців.

На засіданні обговорено Календар подієвих заходів Одеської області на 2020 рік.

 

Фотографії з офіційного веб-порталу Одеської обласної ради oblrada.odessa.gov.ua

70 років Трускавецькій ГГРЕС

11 грудня 2019 р. у місті Трускавець Львівської області пройшла конференція "Мінеральні води Трускавця: Актуальні питання видобутку, підготовки та збереження їх лікувальних властивостей" присвячена 70-річчю заснування Трускавецької ГГРЕС.

На конференції було розглянуто питання історії Трускавецької ГГРЕС, її роль в успішному розвитку курорту, а також питання здоров'я нації та рушійної сили медичного туризму регіону. На панельній дискусії торкнулися теми перспектив подальшого розвитку ГГРЕС та гідромінеральної бази Трускавця.

З доповіддю "Місто Трускавець Львівської області як перспективна дестинація щодо створення курорту Державного значення" виступила заступник директора з наукової роботи інституту, професор О. М. Нікіпелова.

Детальніше...

Засідання науково-технічної ради

9 грудня 2019 р. у Одеській обласній державній адміністрації відбулось засідання науково-технічної ради з питань охорони навколишнього середовища, моніторингу довкілля, реалізації регіональних програм Одеської області та сталого розвитку в регіоні, щодо обговорення питання запуску морської води з Одеської затоки в Куяльницький лиман. До наради було залучено провідних фахівців у цієї галузі. У своїх доповідях висвітлили проблему: ректор Одеського державного екологічного університету – Степаненко С. М., директор ДУ «Укр. НДІ медичної реабілітації та курортології» – Бабов К.Д., директор «Інституту проблем ринку економіко-екологічних досліджень НАН України» – Буркинський Б.В. та інші. Було запропоновано відновити запуск морської води в Куяльницький лиман та, безумовно, продовжити моніторинг медико-біологічних досліджень щодо стану якості пелоїдів та ропи Куяльницького родовища.

Туристична майстерня Миколаївщини

14–15 листопада 2019 р. в місті Миколаїв відбулась Туристична майстерня Миколаївщини, яка присвячена популяризації туристичних можливостей регіону, активізації розвитку внутрішнього туризму, обміну досвідом у створенні та презентації кращих туристичних продуктів і проектів.

Організатори заходу – Миколаївська обласна державна адміністрація та Миколаївська міська рада. В роботі майстерні прийняли участь І. Ліптуга – президент Національної туристичної організації України, О. Шека – начальник управління туризму, рекреації та курортів Одеської обласної державної адміністрації, М. Шаповал – начальник відділу розвитку туристичної діяльності Департаменту туризму та курортів в Херсонській обласній державній адміністрації, К. Бабов – директор інституту з доповіддю "Перспективи розвитку курортних територій Миколаївської області".

Детальніше...

Сторінка 1 із 9