Back to Top
 

+380 48 728 06 53

Призначення на посаду директора

Наказом Міністерства охорони здоров’я України від 20 березня 2019 року № 24-о Бабова Костянтина Дмитровича призначено на посаду директора Державної установи «Український науково-дослідний інститут медичної реабілітації та курортології МОЗ України».

Детальніше...

Кандидатура претендента на посаду директора

Відповідно до листа МОЗ України №11.3-15/2/49 від 02.01.19 р., на виконання Закону України «Про наукову і науково-технічну діяльність», постанови Кабінету Міністрів України від 14 грудня 2016 р. № 998 «Деякі питання обрання та призначення керівника державної наукової установи», Міністерство охорони здоров’я України подає кандидатуру претендента на посаду директора Державної установи «Український науково-дослідний інститут медичної реабілітації та курортології Міністерства охорони здоров’я України» Бабова Костянтина Дмитровича як такого, що відповідає вимогам до претендента на зазначену посаду, на розгляд зборів колективу наукових працівників Державної установи «Український науково-дослідний інститут медичної реабілітації та курортології Міністерства охорони здоров’я України» за підписом Державного секретаря МОЗ України Артема Янчука.

Співпраця з Державною прикордонною службою України

Державна установа «Український науково-дослідний інститут медичної реабілітації та курортології МОЗ України» та Державна прикордонна служба України підписали Меморандумом про співпрацю. У Меморандумі визначили комплекс завдань (організаційних, методичних, науково-практичних), а саме:

Детальніше...

Комісія Національного Агенства з Акредитації України

4-5 грудня 2018 р. у науково-дослідному підрозділі «Український державний центр стандартизації і контролю якості природних і преформованих засобів» (УкрДЦС) ДУ «Український науково-дослідний інститут медичної реабілітації та курортології МОЗ України», працювала аудиторська комісія Національного Агенства з Акредитації України (НААУ).

Детальніше...

Семінар (workshop) щодо впровадження стандартів в сфері туризму та курортів

На виконання Закону України "Про туризм" в частині реалізації його положень щодо стандартизації туристичних послуг Міністерство економічного розвитку і торгівлі України має на меті проведення інформаційної кампанії щодо застосування і дотримання у своїй діяльності прийнятих в останні роки національних стандартів у сфері туризму та курортів, гармонізованих з європейськими та міжнародними документами на базі Київського національного торговельно-економічного університету (м. Київ) 20 листопада 2018 року було проведено Семінар (workshop) щодо впровадження стандартів в сфері туризму та курортів.

Детальніше...

Одесскому «Мертвому морю» — статус курорта госзначения:

соответствующий законопроект одобрил комитет Верховной Рады

Инициатива главы Одесской ОГА Максима Степанова о присвоении Куяльнику статуса курорта государственного значения нашла поддержку в Комитете Верховной Рады Украины по вопросам семьи, молодежной политики, спорта и туризма, сообщает пресс-служба ОГА.

В ходе заседания члены профильного комитета единогласно рекомендовали Верховной Раде принять соответствующий законопроект за основу и в целом.

Детальніше...

Сторінка 1 із 6