Back to Top
 
Ukrainian Belarusian Bulgarian Chinese (Traditional) English French German Greek Italian Polish Romanian Russian

+380 48 728 06 53

Вітаємо шановну Христину Олександрівну Коєву з Днем Народження!

birthdayk b7 серпня 2020 року святкує свій День Народження Завідувач Українського державного центру стандартизації і контролю якості природних і преформованих засобів Державної установи «Український науково-дослідний інститут медичної реабілітації та курортології Міністерства охорони здоров'я» КОЄВА ХРИСТИНА ОЛЕКСАНДРІВНА.

Прийміть найщиріші побажання міцного здоров'я, особистого щастя, невичерпної  наснаги у всіх ваших добрих справах. Хай у вашому домі завжди панують мир і злагода, у серці – доброта, а у справах – мудрість та виваженість. Нехай доля і надалі буде прихильною до вас, даруючи радість життя, незрадливу удачу, вірних і надійних друзів!

Нехай збуваються мрії, множаться можливості, успішно йдуть всі справи й вистачає сил і енергії для нових звершень! Позитивного настрою, віри в себе і в успіх! Нехай кар'єрна драбина перетвориться в кар'єрний ліфт! Щастя і всього найкращого!

 

З повагою, трудовий колектив

Державної установи «Український науково-дослідний

інститут медичної реабілітації та курортології

Міністерства охорони здоров'я»

Вітаємо шановну Цуркан Оксану Іванівну з Днем Народження

 

1 серпня 2020 року святкує свій День Народження В.о. заступника директора з наукової роботи, Завідувач Центру ведення Державного кадастру природних лікувальних ресурсів, кандидат географічних наук, старший науковий співробітник Державної установи «Український науково-дослідний інститут медичної реабілітації та курортології Міністерства охорони здоров'я» ЦУРКАН ОКСАНА ІВАНІВНА.

 

Бажаємо Вам здоров'я, любові, благополуччя. Залишайтеся завжди такою ж справедливою, пунктуальною, принциповою. Особистого і професійного зростання, успіхів у всіх сферах життя, натхнення, бадьорості та оптимізму.

 

Нехай буде ідеальним і насиченим кожен день, в якому поєднується щастя, радість, любов та свято. Бажаємо Вам будувати успішні плани та вдало їх реалізовувати.

 

Нехай мудрість та терпіння допомагають подолати життєві перешкоди, а на Вашому шляху зустрічаються лише доброзичливі люди. Нехай кожен день буде щасливим!

 

З повагою, трудовий колектив

Державної установи «Український науково-дослідний

інститут медичної реабілітації та курортології

Міністерства охорони здоров'я»

 

Вітаємо шановну Дмитрієву Галину Олександрівну з Днем народження

27 липня 2020 року свій День Народження святкує Вчений секретар, кандидат медичних наук, старший науковий співробітник Державної установи «Український науково-дослідний інститут медичної реабілітації та курортології Міністерства охорони здоров'я» ДМИТРІЄВА ГАЛИНА ОЛЕКСАНДРІВНА.

Протягом 52-х років Галина Олександрівна невпинно продовжує працювати на благо Інституту, демонструючи професіоналізм, творчі ідеї, самовідданість улюбленій справі.

В цей прекрасний день, бажаємо Вам життєрадісних та довгих років життя, міцного здоров'я та творчої наснаги.

Нехай у Вашому домі завжди панують мир та злагода, в серці — доброта, а в справах мудрість та зваженість.

 

З повагою, трудовий колектив

Державної установи «Український науково-дослідний

інститут медичної реабілітації та курортології

Міністерства охорони здоров'я»

Детальніше...

Національне агентство з акредитації України засвідчило компетентність Українського державного центру стандартизації і контролю якості природних і преформованих засобів

З 16.03.2020 р. по 17.03.2020 р. відбулася чергова оцінка відповідності діяльності акредитованої випробувальної лабораторії Українського державного центру стандартизації і контролю якості природних і преформованих засобів Державної установи «Український науково-дослідний інститут медичної реабілітації та курортології Міністерства охорони здоров’я України», в рамках виконання робіт з моніторингу, шляхом здійснення нагляду Національного агентства з акредитації України (далі – НААУ).

За результатами проведеної оцінки відповідності, встановлено відповідність стандарту ДСТУ ISO/IEC 17025:2017 «Загальні вимоги до компетентності випробувальних та калібрувальних лабораторій », а отже – вимогам міжнародних правил і процедур.

Детальніше...

Онлайн-конференція «Рекреація та лікувально-оздоровчий туризм. Перспективи для Херсонщини»

02 липня 2020 року відбулася онлайн –конференція у форматі «Microsoft Teams», що організована Херсонською обласною державною адміністрацією, з метою обговорення потенціалу природних лікувальних ресурсів Херсонської області, розвитку медичного та лікувально-оздоровчого туризму на засадах смарт спеціалізацій.

В онлайн-конференції взяли участь голови місцевих рад та об’єднаних територіальних громад перспективних територій Херсонської області, компетентні фахівці з метою розвитку лікувально-оздоровчого туризму та рекреаційної діяльності.

Захід відкрив заступник голови Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Богданович та наголосив на необхідності обговорення перспектив та переваг розвитку лікувально-оздоровчого туризму та рекреаційної діяльності, оскільки на території Херсонської області налічується чимало родовищ природних мінеральних ресурсів, які необхідно ґрунтовно досліджувати.

Детальніше...

Чергове засідання Туристичної ради Одеської області

30 червня 2020 року Управлінням туризму, рекреації, та курортів Одеської ОДА було проведено чергове засідання Туристичної ради Одеської області, під час якого обговорювалися нагальні питання розвитку потенціалу рекреаційних зон Одеської області.

На засіданні були присутні представники районних державних адміністрацій, міст обласного значення та об’єднаних територіальних громад, науковці та ін.

Відкрив засідання Начальник управління туризму, рекреації та курортів Одеської обласної державної адміністрації Олександр Шека, який зазначив про актуальність обговорюваних питань та те, що фундаментальний, послідовний та чіткий розвиток територій можливий лише при наявності повного розуміння та інформації про можливості території.

Детальніше...

До УВАГИ!

До УВАГИ!

З метою запобігання поширенню коронавірусу COVID-19 на період карантину «ДУ «Укр. НДІ МР та К МОЗ України»:

  • призупиняє проведення особистого прийому громадян.
  • вживає заходів щодо дотримання вимог санітарного та пропускного режимів співробітниками. Допускаються лише особи в захисних масках;
  • проводить у приміщеннях профілактичні та дезінфекційні заходи;
  • запроваджує листування, за можливості, шляхом використання електронних засобів зв’язку або шляхом надсилання сканкопій листів на електронну адресу Установи: .

Науково-консультативна поліклініка продовжує парцювати в особливому режимі.

Дякуємо за розуміння!

Засідання фокус-групи «Рекреація, курорти та парки»

13 лютого 2020 р. відбулося засідання фокус-групи «Рекреація, курорти та парки» Туристичної ради Одеської області.

На засіданні був присутній начальник управління туризму, рекреації та курортів Одеської обласної державної адміністрації Шека Олександр Олександрович, який доповів про основні завдання фокус-групи в складі Туристичної ради Одеської області

З доповіддю щодо проблемних питань розвитку рекреації, курортів та туризму Одеської області та пропозицій до концепції Державної цільової програми «Соціально-економічний та екологічний розвиток природних територій курорту державного значення Куяльник на 2010–2024 роки» виступив директор ДУ «Український НДІ медичної реабілітації та курортології МОЗ України» Бабов Костянтин Дмитрович.

В обговоренні взяли участь члени фокус-групи та запрошені.

Детальніше...

Сторінка 1 із 10