У далекому 1912 році з глибини 700 метрів зусиллями генерала від медицини И.А. Зубковського була добута перша вода дивної чистоти і незвичайних лікувальних властивостей, а вже 15 квітня 1915 року в Миргороді відкрився перший курортний сезон. У радянський час родовище вивчалося починаючи з 1965року державною комісією СРСР, а потім України по запасах корисних копалин. На підставі висновків комісії Миргородське родовище мінеральних вод мають право експлуатувати курорти і санаторії для лікування гастрологічних захворювань, а заводи в тому числі ПРАТ «МЗП «Калинка»» - для розливу в пляшки як лікувально-столову за назвою «Aqua Миргород».

aqua-mirgorodЛікувальні властивості мінеральної води «Aqua Миргород» були визначені і підтверджені на підставі бальнеологічних і клінічних іспитів Українським науково-дослідним інститутом медичної реабілітації і курортології і в зв'язку з цим з 1974 року внесені в перелік мінеральних вод державних стандартів спочатку Радянського Союзу, а потім України.

Стратегічні цілі підприємства досягаються шляхом:

  • вдосконалення якості своєї продукції шляхом прийняття збалансованих рішень, використання нових технологій і рішення соціально-економічних завдань;
  • розробки та впровадження інтегрованих систем управління за критеріями якості, екологічної та промислової безпеки, послідовно впроваджуючи міжнародні стандарти в сфері якості серії ISO 9000:2000, екологічного менеджменту – ISO 14001 та менеджменту промислової безпеки OHSAS 1800;
  • забезпечення екологічної безпеки продукції і виробництва в цілому.

По хімічному складу мінеральна вода «Aqua Миргород» відноситься до класу хлоридної, групи натрієвих вод. Ця вода активізує обмінні процеси в організмі, поліпшує секрецію шлунку, підшлункової залози, тонкого кишечнику, має жовчогінну дію. Застосовується при розладах системи травлення.
Лікувально-столова вода «Aqua Миргород» має виражений лікувально-фізіологічний вплив на організм людини. Застосовується, як лікувальний засіб по призначенню лікаря, але може використовуватися (не систематично) і як столовий напій.
«Aqua Миргород» винятково корисна людям, які страждають хронічними гастритами з нормальної або зниженої секреторної і моторно-евакуаторной функціями шлунку, хронічними колітами і ентероколітами; хронічними захворюваннями печінки і жовчовивідних шляхів. Дану лікувально-столову мінеральну воду можна використовувати і як освіжаючий напій, і як стимулюючий засіб для травлення.
«Aqua Миргород» поряд з іншими інгредієнтами, скажемо, льодом, лимонним соком, може служити приємним доповненням коктейлів.

«Aqua Миргород» - вода, що дарує здоров’я!

ПРАТ «МЗП «Калинка»» засновано в 1903 році
вул. Багачанська, 2, м. Миргород, 37601, Полтавська обл.,Україна
тел.: +38 (05355) 4-10-58, 050-63-62-917 Лариса Анатоліївна (нач.відділу збуту)